Navigácia

Počet návštev: 725654

Súťaže - Versenyek

Versenyeredmenyek 2016/2017

Képzőművészeti nevelés

                               „Autobus očami deti“- kiállított munkák

                               -3. évf: Oláh Sebastián,Sirový Boglárka, Rybár Fernando,Váradi Eugénia

                               -4.évf.-: Szálka Krisztián, Csatlós Roland, Váradi Emil

                              - 5.évf.:- Hornyák Alex,dorgai Gyula, Madocsai Benjamin, Lakatos János

                              -6.évf: Kolesár Patrik, Nagy Patrik, Török Erik, Makula Szilárd

                              -7.évf.: Makula Ádám

                              -8.évf..:Kállai Anikó, Balog Lajos, Török István

                               -9.évf: Kállai Jessika

 

                               Fiatalok divatja-kiállított munkák

                               -8.évf.: Kállai Anikó,Balog Lajos,Rybár Simona, Török István

                               -9.évf.: Čemer Karolina, Kállai Jessika, Fedák Jarmila, Rybár Éva

 

                               Zelený svet-Hmyz-22.ročník-beküldött munkák

                                1.évf.: Petro Miklós, Oláh Dániel

                                3.évf.: Oláh Sebastian, Rybár Fernando,Sirový Boglárka

                                5.évf.: Balog Erik, Lakatos János, Kolesár Stela

                                6.évf.:Póša Marek, Makula szilárd, Kolesár Patrik, Török Erik,Danč András

                                7.évf.:Máté  Emília, Rybár Vivien,  Balog Marián,  Matusz Kevin,  Makula Ádám

                                8.évf.:Balog Lajos,Török István, Rybár Simona, Kállai Anikó

                                9.évf.:Čemer Karolína, Kállai Patrícia,Šugár Zoltán,Kállai Jessika

 

                               ŠEVT-Žiacka knižka 17.ročník

                                5.évf.-Kolesár Stela, Galo Angelika,Demeter Vanessa

                                6.évf.:Nagy Renáta

 

                               Harmos Károly Országos képzőművészeti pályázat   X.JUBILEUMÁRA

                               1-4.évf.: Váradi Eugénia,  Váradi Emil, Juhász Diana,Balog Nikoletta, Lakatos Ferenc, Török Szilvia ,                                      Szálka Krisztián,Makula Hajnalka, Sirový Boglárka

                               5 -9.évf: Póša Marek, Balog Chiara, Matusz Kevin, Kolesár Patrik, Makula Szilárd, Burian Boris, Török                                    Erik, makula Ádám, Kállai Jessika, Balog Lajos, Nagy Sergej

                               Speciális osztályok: Karas Tamás, Balog ZSolt, Gažik Maximilián, Markovič Adolfo, Markovič Anita,                                        Gažik Olivér

 

 Dobó István emlékverseny

                               1-4.évf.:Balog Nikoletta, Váradi Emil, Makula Hajnalka, Demeter Chiara, Lakatos Ferenc, Oláh Sebastián,                                 Váradi Eugénia

                                5-9.évf.:Lakatos János, Galo Angelika, Balog Ružena, Kállai Anikó, Balog Lajos, Makula Ádám

 

Matematika

                                Pytagoriáda- iskolai forduló1-4.évf. 5 tanuló kapcsolódott be az 5-9. évf. 16 tanuló kapcsolódott be

                                - Gazdasági ismeretek verseny:

                               1.kategória: 1.hely-Madocsai Benjamin/5.o./, Szálka Krisztián/4.o./,Kolesár Patrik/6.o/

                               2. Kategória: -1.hely: Balog Lajos/8.o./,Čemer Karolína/9.o./,Póša Dominika/7.o./

Novinky

Kontakt

  • Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským-Alapiskola
    Zimná 6, Čierna nad Tisou
  • 056/63 50 596

Fotogaléria