| Názov školy | Základná škola s VJM v Čiernej nad Tisou |
| Adresa školy | Zimná 6, Čierna nad Tisou |
| Telefón | 056/63 50 596 |
| zssvjmcnt@pobox.sk | |
| WWW stránka | zssvjmcnt.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Hegedűšová Alica | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 142
Počet tried: 14
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 13 |
| počet žiakov | ||||||||||
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | AJH | BIO | DEJ | ETV | FRJ | FYZ | GEO | HRS | HUV | Hv | HPV | CH | INV | INF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 1 | ||||||||||||||
| 1. | 1,56 | 1,33 | 1,58 | ||||||||||||
| 2. | 1,38 | 1,27 | 1,27 | ||||||||||||
| 3. | 1 | 1 | |||||||||||||
| 3. šp | 1 | ||||||||||||||
| 4. | 1 | 1 | |||||||||||||
| 4. šp | 1 | ||||||||||||||
| 5. | 3,2 | 1,93 | 2,6 | 2,33 | 2,5 | 2,73 | 1,4 | 1,73 | |||||||
| 5. šp | 2 | 1,5 | 2 | ||||||||||||
| 6. | 2,88 | 2,06 | 2,06 | 1,43 | 3,06 | 2,38 | 2,31 | 1,44 | 2,13 | 1,38 | |||||
| 8. | 3,44 | 2,44 | 1,22 | 2,89 | 1,33 | 3,22 | |||||||||
| 8. šp | 3,4 | 2,6 | 3,4 | 1,4 | |||||||||||
| 9. | 3,1 | 2,2 | 1,14 | 2,1 | 2,9 | ||||||||||
| 9. šp | 4 | 2,5 | 3 | 2 | 4 |
| Trieda | KzAJ | KvSJ | MJL | MAT | NAV | OBN | OBV | Pis | Pis | PRV | PRV | Pr | PRI | Prv | RGZ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 1,3 | 1 | 1,3 | ||||||||||||
| 1. | 2,67 | 2,17 | 1,33 | 1,67 | |||||||||||
| 2. | 2,67 | 2,47 | 1,57 | 2,2 | |||||||||||
| 3. | 2,31 | 2,15 | 1 | 1 | 1,46 | ||||||||||
| 3. šp | 2,63 | 2,38 | 1,63 | ||||||||||||
| 4. | 2,47 | 2,33 | 1,11 | 1 | 1,47 | ||||||||||
| 4. šp | 3 | 2,83 | 1 | ||||||||||||
| 5. | 3,27 | 3,33 | 1,33 | 2,27 | |||||||||||
| 5. šp | 3 | 2 | 1 | ||||||||||||
| 6. | 3 | 2,75 | 1,44 | 1,56 | |||||||||||
| 8. | 3,44 | 3,67 | 2,11 | 2,67 | |||||||||||
| 8. šp | 3,4 | 3,4 | 3,4 | 3 | 1,6 | 3,4 | |||||||||
| 9. | 2,8 | 3 | 1 | 2 | 2,2 | ||||||||||
| 9. šp | 3,5 | 4 | 4 | 3 | 2,5 | 4 |
| Trieda | RKS | SJL | SJSL | Spr | TchV | TŠV | TEV | TRH | TRH | TVS | UMP | VEU | VEU | VLA | VLA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 1,3 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 1. | 2,5 | 1,08 | 1 | 1,5 | |||||||||||
| 2. | 2,67 | 1 | 1 | 2,13 | |||||||||||
| 3. | 2,31 | 1 | 1 | 1,54 | |||||||||||
| 3. šp | 3 | 1 | 1,25 | ||||||||||||
| 4. | 3 | 1 | 1 | 2,13 | |||||||||||
| 4. šp | 3,33 | 1,17 | 1,33 | 2,33 | |||||||||||
| 5. | 3,47 | 1,27 | 1,33 | 2,93 | |||||||||||
| 5. šp | 3 | 1 | 1 | 2 | |||||||||||
| 6. | 3,19 | 1,06 | 1,06 | ||||||||||||
| 8. | 3,67 | 1,67 | 2,11 | 1,38 | |||||||||||
| 8. šp | 3,4 | 1,2 | 1,2 | ||||||||||||
| 9. | 2,8 | 1,2 | 1,4 | 1 | |||||||||||
| 9. šp | 4 | 2 | 2 |
| Trieda | VLA | VYV | VYV | VYV | Z | ZMP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 1,3 | |||||
| 1. | 1,5 | |||||
| 2. | 1 | |||||
| 3. | 1 | |||||
| 3. šp | 1,25 | |||||
| 4. | 1 | |||||
| 4. šp | 1,17 | |||||
| 5. | 1,6 | |||||
| 5. šp | 1,5 | |||||
| 6. | 1 | |||||
| 8. | 1,11 | 2,33 | ||||
| 8. šp | 1,4 | 3,4 | ||||
| 9. | 1,1 | 2,1 | ||||
| 9. šp | 1,5 | 4 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 0. | 10 | 10 | 0 | 0 |
| 1. | 12 | 12 | 0 | 0 |
| 2. | 15 | 15 | 0 | 0 |
| 3. | 13 | 13 | 0 | 0 |
| 3. šp | 8 | 8 | 0 | 0 |
| 4. | 15 | 15 | 0 | 0 |
| 4. šp | 6 | 6 | 0 | 0 |
| 5. | 15 | 14 | 1 | 0 |
| 5. šp | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 6. | 16 | 16 | 0 | 0 |
| 8. | 9 | 7 | 2 | 0 |
| 8. šp | 8 | 5 | 0 | 3 |
| 9. | 10 | 8 | 2 | 0 |
| 9. šp | 3 | 2 | 0 | 1 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 10 | 1167 | 116,70 | 677 | 67,70 | 490 | 49,00 |
| 1. | 12 | 1197 | 99,75 | 550 | 45,83 | 647 | 53,92 |
| 2. | 15 | 2172 | 144,80 | 1922 | 128,13 | 250 | 16,67 |
| 3. | 13 | 1200 | 92,31 | 1200 | 92,31 | 0 | 0,00 |
| 3. šp | 8 | 1537 | 192,13 | 783 | 97,88 | 754 | 94,25 |
| 4. | 15 | 1982 | 132,13 | 1713 | 114,20 | 269 | 17,93 |
| 4. šp | 6 | 921 | 153,50 | 278 | 46,33 | 643 | 107,17 |
| 5. | 15 | 3395 | 2753 | 642 | |||
| 5. šp | 2 | 256 | 128,00 | 137 | 68,50 | 119 | 59,50 |
| 6. | 16 | 4104 | 256,50 | 4011 | 250,69 | 93 | 5,81 |
| 8. | 9 | 3887 | 431,89 | 1993 | 221,44 | 1894 | 210,44 |
| 8. šp | 8 | 1506 | 648 | 858 | |||
| 9. | 10 | 2875 | 287,50 | 2596 | 259,60 | 279 | 27,90 |
| 9. šp | 3 | 998 | 499,00 | 54 | 27,00 | 944 | 472,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 13 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2009/2010 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2009/2010, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Atletika | 18 | |
| Bábkové divadlo | 29 | |
| Futbalový krúžok | 17 | |
| Informatika | 3 | |
| Krúžok rómskej kultúry | 12 | |
| Krúžok šikovných rúk | 14 | |
| Literárno-čitateľský krúžok | 14 | |
| Literárny krúžok | 13 | |
| Matematika zaujímavo | 12 | |
| Ohýbajme slová | 0 | |
| Rozprávkový krúžok | 23 | |
| Rytmická gymnastika | 14 | |
| Slovenčina bez bariér | 10 | |
| Spevácky krúžok | 19 | |
| Šport a turistika | 14 | |
| Zachovanie ľudových tradícií | 31 |
Vypracoval: Mgr. Hegedűšová Alica
V Čiernej nad Tisou, 17. júna 2011
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage