| Názov školy | Základná škola s VJM v Čiernej nad Tisou |
| Adresa školy | Zimná 6, Čierna nad Tisou |
| Telefón | 056/63 50 596 |
| zssvjmcnt@pobox.sk | |
| WWW stránka | zssvjmcnt.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Hegedűšová Alica | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
Počet žiakov školy: 141
Počet tried: 15
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 14 |
| počet žiakov | ||||||||||
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2010: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2010: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2011
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | AJH | BIO | DEJ | ETV | FRJ | FYZ | GEO | HRS | HUV | Hv | HPV | CH | INV | INF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 1 | ||||||||||||||
| 1. | 1 | 1,14 | 1,14 | ||||||||||||
| 2. | 1 | 1 | 1,9 | ||||||||||||
| 2. šp | 2 | ||||||||||||||
| 3. | 1,87 | 1,13 | 1,07 | 1,2 | |||||||||||
| 4. | 1 | 1 | |||||||||||||
| 4. šp | 2 | 1,25 | |||||||||||||
| 5. | 2,69 | 2,15 | 2,31 | 2,38 | 1,78 | 2,85 | 1,54 | 1,77 | |||||||
| 5. šp | 1,17 | 1 | 2,17 | ||||||||||||
| 6. | 2,87 | 2,2 | 2,73 | 2,44 | 2,33 | 2,67 | 2,87 | 1,07 | 3,13 | 1,53 | |||||
| 6. šp | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 7. | 3 | 2,67 | 2,53 | 1,18 | 3 | 2,47 | 2,8 | 1,07 | 2,67 | 1,27 | |||||
| 8. šp | 4,67 | 4 | 4,67 | 3,67 | |||||||||||
| 9. | 3,2 | 2,7 | 1,8 | 3,1 | 3,6 | ||||||||||
| 9. šp | 3,4 | 2,8 | 3,4 | 1,8 | 3,6 |
| Trieda | KzAJ | KvSJ | MJL | MAT | NAV | OBN | OBV | PRV | PRV | Pr | PRI | Prv | RGZ | RKS | SJL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 1,1 | 1 | 1,1 | 1,1 | |||||||||||
| 1. | 2 | 1,93 | 1,13 | 1,29 | |||||||||||
| 2. | 2,6 | 2,5 | 1 | 1,7 | |||||||||||
| 2. šp | 4 | 4 | 2 | ||||||||||||
| 3. | 2,73 | 2,47 | 1,43 | 2 | |||||||||||
| 4. | 2,36 | 2,43 | 1,14 | 1,14 | 1,79 | 2,43 | |||||||||
| 4. šp | 2,5 | 2,63 | 1,5 | 2,5 | |||||||||||
| 5. | 2,69 | 2,85 | 1 | 1,69 | |||||||||||
| 5. šp | 3 | 2,5 | 1,17 | 3,33 | |||||||||||
| 6. | 3,07 | 3,07 | 1 | 1,6 | |||||||||||
| 6. šp | 3 | 2 | 1 | 3 | |||||||||||
| 7. | 3 | 3,47 | 1 | 2,13 | |||||||||||
| 8. šp | 4,67 | 4,67 | 4,67 | 3,67 | 3,67 | 4,67 | 4,67 | ||||||||
| 9. | 3,8 | 3,8 | 2,6 | 2,7 | 3,8 | ||||||||||
| 9. šp | 3,6 | 3,4 | 3,4 | 2,6 | 1,6 | 3,6 | 3,6 |
| Trieda | SJSL | Spr | SVP | TchV | TŠV | TEV | TVS | UMP | VEU | VLA | VYV | Z | ZMP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| 1. | 1,93 | 1 | 1 | 1,29 | 1,21 | ||||||||
| 2. | 2,5 | 1 | 1 | 1,7 | 1 | ||||||||
| 2. šp | 1 | 1 | 3 | 2 | |||||||||
| 3. | 2,93 | 1 | 1,07 | 2,07 | 1,07 | ||||||||
| 4. | 1 | 1 | 2,21 | 1 | |||||||||
| 4. šp | 1,25 | 1,13 | 2,25 | 1,38 | |||||||||
| 5. | 3,31 | 1 | 1,42 | 2,69 | 1,77 | ||||||||
| 5. šp | 1,33 | 1,17 | 1,67 | 1 | |||||||||
| 6. | 3,07 | 1 | 1 | 1 | |||||||||
| 6. šp | 1,5 | 1 | 1 | 1 | |||||||||
| 7. | 3,47 | 1,2 | 1,47 | 1,27 | 1 | ||||||||
| 8. šp | 3 | 3,67 | 3,67 | 4,67 | |||||||||
| 9. | 1,8 | 2,2 | 2 | 2 | 2,8 | ||||||||
| 9. šp | 1,6 | 1,6 | 1,6 | 3,6 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 0. | 10 | 10 | 0 | 0 |
| 1. | 14 | 12 | 2 | 0 |
| 2. | 10 | 10 | 0 | 0 |
| 2. šp | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 3. | 15 | 13 | 2 | 0 |
| 4. | 14 | 14 | 0 | 0 |
| 4. šp | 8 | 8 | 0 | 0 |
| 5. | 13 | 13 | 0 | 0 |
| 5. šp | 6 | 6 | 0 | 0 |
| 6. | 15 | 15 | 0 | 0 |
| 6. šp | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 7. | 15 | 12 | 3 | 0 |
| 8. šp | 3 | 1 | 2 | 0 |
| 9. | 10 | 7 | 3 | 0 |
| 9. šp | 5 | 4 | 1 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 10 | 1676 | 167,60 | 1509 | 150,90 | 167 | 16,70 |
| 1. | 14 | 1431 | 1088 | 343 | |||
| 2. | 10 | 1365 | 136,50 | 795 | 79,50 | 570 | 57,00 |
| 2. šp | 1 | 162 | 162,00 | 0 | 0,00 | 162 | 162,00 |
| 3. | 15 | 2184 | 145,60 | 2122 | 141,47 | 62 | 4,13 |
| 4. | 14 | 665 | 47,50 | 635 | 45,36 | 30 | 2,14 |
| 4. šp | 8 | 1324 | 165,50 | 487 | 60,88 | 837 | 104,63 |
| 5. | 13 | 3194 | 245,69 | 2753 | 211,77 | 441 | 33,92 |
| 5. šp | 6 | 1420 | 236,67 | 189 | 31,50 | 1231 | 205,17 |
| 6. | 15 | 3724 | 248,27 | 3047 | 203,13 | 677 | 45,13 |
| 6. šp | 2 | 580 | 290,00 | 98 | 49,00 | 482 | 241,00 |
| 7. | 15 | 4822 | 321,47 | 3917 | 261,13 | 905 | 60,33 |
| 8. šp | 3 | 1923 | 641,00 | 721 | 240,33 | 1202 | 400,67 |
| 9. | 10 | 4233 | 423,30 | 1771 | 177,10 | 2462 | 246,20 |
| 9. šp | 5 | 1846 | 369,20 | 820 | 164,00 | 1026 | 205,20 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 14 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2010/2011 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2010/2011, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Atletika | 15 | Bc. Lórant Szűcs | |
| Bábkové divadlo | 16 | Erika Tóthová | |
| Čitateľský krúžok | 17 | Tímea Pásztorová | |
| Etická vých. I.stupeň 1.skupina | 17 | Alžbeta Kovácsová | |
| Etická vých. I.stupeň 2.skupina | 9 | Mgr. Lívia Hamiová | |
| Etická vých. II.stupeň 3.skupina | 16 | Alžbeta Kovácsová | |
| Etická vých. II.stupeň 4.skupina | 19 | Mgr. Lívia Hamiová | |
| Etická výchova - 1.ročník | 10 | Mgr. Emília Görögová | |
| Etická výchova ŠP-I.skupina | 7 | Matilda Kissová | |
| Etická výchova ŠP-II.skupina | 9 | Katarína Semanová | |
| Futbalový krúžok | 13 | Mgr. Ladislav Lázár | |
| Hravá slovenčina | 17 | PhDr. Ivana Belánová | |
| Konverzácia v anglickom jazyku | 12 | Mgr. Erika Csorbová | |
| Kreatívne nápady | 12 | Mgr. Edita Kondásová | |
| Reformované náb. | 6 | Ivett Tarr | |
| Rímskokat. náb. I.stupeň 1.skupina | 8 | Erika Pribék | |
| Rímskokat.náb. II.stupeň 2.skupina | 13 | Erika Pribék | |
| Rytmická gymnastika | 9 | Mgr. Emília Görögová | |
| Spevácky krúžok | 27 | Mgr. Alica Hegedűšová | |
| Zachovanie rómskej kultúry | 19 | Matilda Kissová | |
| Zachovanie ľudových tradícií | 31 | Mgr. Alžbeta Pásztorová |
Vypracoval: Mgr. Alica Hegedűšová
V Čiernej nad Tisou, 18. júna 2012
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage