| Názov školy | Základná škola s VJM - Alapiskola, Zimná 6, Čierna nad Tisou - Tiszacsernyő |
| Adresa školy | Zimná 6, Čierna nad Tisou |
| Telefón | 056/63 50 596 |
| riaditel@zszimcnt.edu.sk | |
| WWW stránka | zssvjmcnt.edupage.org |
| Zriaďovateľ | Mesto Čierna nad Tisou |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Hegedűšová Alica | 056/6350596 | 0905877536 | riaditel@zszimcnt.edu.sk |
| ZRŠ | Mgr.Pásztorová Alžbeta | pbetti@centrum.sk | ||
| Výchovný poradca | Ing.Lóránt Szücs | lorant21@gmail.com | ||
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | Illéšová Beáta | |
| pedagogickí zamestnanci | Bc-Románová Emese | |
| Mgr.Emília Görögová | ||
| ostatní zamestnanci | Illéšová Beáta | |
| zástupcovia rodičov | Sirová Valéria | |
| Kállaiová adela | ||
| Csatlóšová Monika | ||
| zástupca zriaďovateľa | Nagyová Zuzana | |
| iní | Kecskésová Mária | |
| Ballók Štefan |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|---|---|---|
| MZ I..stupeň | Mgr.Lívia Hamiová | predmety ISCED 1 | |
| MZ šp.triedy | Bc.Tímea Pásztorová | predmety ISCED 1 MP | |
| PK jazykov | PhDr.Ivana Belánová | MJL, SJSL, TVS, ANJ,ZBA,DEJ, | |
| PK prírodovedných predmetov | Mgr.Sačková Ildikó | FYZ,MAT,TŠV,BIO,CHÉM,GEO | |
| Vých.predmety |
Počet žiakov školy: 122
Počet tried: 16
Podrobnejšie informácie:
| Ročník : 0 | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 1.šp. | 2.šp | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 11 | |
| počet žiakov 8 | 9 | 11 | 1 | 10 | 14 | 13 | 13 | 12 | 7 | 8 | 10 | 116 |
| z toho ŠVVP 7 | 6 | 10 | 7 | 8 | 13 | 9 | 11 | 4 | 77 | |||
| z toho v ŠKD 7 | 7 | 8 | 7 | 6 | 3 | 2 | 4 | 44 |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2017: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2017: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2018
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | 1 | 3 | 2 | 1 | ||||
| % úspešnosti | 100% | 100% | 100% |
| Trieda | ANJ | AJH | BIO | DEJ | DSU | DAC | ETV | FRJ | FYZ | GEO | HRS | HUV | Hv | HPV | CH |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 1 | ||||||||||||||
| 1. | 1 | 1 | |||||||||||||
| 2. | 1 | 1 | |||||||||||||
| 4. | 2,4 | 1,33 | 1,3 | ||||||||||||
| 5. | 3 | 2,85 | 2,38 | 1,29 | 2,62 | 1,69 | |||||||||
| 6. | 2,58 | 2,5 | 2,67 | 1,18 | 2,33 | 2,33 | 1,42 | ||||||||
| 7. | 3,08 | 2,5 | 2,17 | 1,42 | 3 | 2 | 1,58 | 2,42 | |||||||
| 8. | 2,73 | 1,91 | 2,55 | 1,1 | 2,1 | 2,64 | 1,55 | 2 | |||||||
| 9. | 2,67 | 2,17 | 2,5 | 1 | 2 | 2,5 | 1,83 | 2,17 | |||||||
| 1.šp | 1,67 | ||||||||||||||
| 4.šp | 1 | 1 | |||||||||||||
| 7.šp | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | |||||||||
| 3. | |||||||||||||||
| 3.šp | 1 | ||||||||||||||
| 6.šp | 1 | 1 | |||||||||||||
| 8.šp | 1,5 | 1,5 | 1,25 | 2,5 | 2 | 1,25 |
| Trieda | INK | INV | INF | KzAJ | KvSJ | MJL | MAT | MLI | NAV | NEJ | OBN | OBV | PJH | PRV | PRV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 1 | ||||||||||||||
| 1. | 2,33 | 1,56 | 1 | ||||||||||||
| 2. | 1,9 | 1,9 | 1 | ||||||||||||
| 4. | 1,3 | 3 | 3 | 1 | 1,5 | ||||||||||
| 5. | 1,62 | 3,46 | 3,46 | 1 | |||||||||||
| 6. | 1,08 | 2,75 | 3 | 1,83 | |||||||||||
| 7. | 1,58 | 2,75 | 3,33 | 1,58 | |||||||||||
| 8. | 1,09 | 2,64 | 2,91 | 1 | 1 | ||||||||||
| 9. | 1,17 | 3 | 3,17 | 1,17 | |||||||||||
| 1.šp | 1,67 | 2 | 1,67 | 2 | |||||||||||
| 4.šp | 2 | 1,5 | 1 | ||||||||||||
| 7.šp | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| 3. | |||||||||||||||
| 3.šp | 3 | 2 | 1 | ||||||||||||
| 6.šp | 1 | 3 | 2,5 | 1 | |||||||||||
| 8.šp | 1,25 | 2,75 | 2,5 | 1,25 | 1,25 |
| Trieda | PZB | PRS | Pr | PRI | Prv | RGZ | RKS | RGZ | SLY | SJL | SJSL | Spr | SVP | TchV | TeCh |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 1,43 | 1,29 | 1 | ||||||||||||
| 1. | 1 | 1,44 | 1,11 | ||||||||||||
| 2. | 1,22 | 2,1 | 1 | ||||||||||||
| 4. | 2,4 | 3,2 | 1 | ||||||||||||
| 5. | 3,62 | 1,54 | 1,62 | ||||||||||||
| 6. | 3,25 | 1,25 | 1,08 | ||||||||||||
| 7. | 3,33 | 1,75 | 1,67 | ||||||||||||
| 8. | 3,45 | 1,18 | 1,91 | 1,91 | |||||||||||
| 9. | 3,17 | 1,33 | |||||||||||||
| 1.šp | 2 | 1,33 | |||||||||||||
| 4.šp | 2 | 1,5 | |||||||||||||
| 7.šp | 1 | 1 | |||||||||||||
| 3. | |||||||||||||||
| 3.šp | 3 | 2 | |||||||||||||
| 6.šp | 3,5 | 1 | |||||||||||||
| 8.šp | 2,5 | 1,75 |
| Trieda | TŠV | TEV | TVS | UMČ | UMP | VEU | VRS | VLA | VKM | VYU | VYV | ZBN | Z | ZMP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 1 | 1,14 | ||||||||||||
| 1. | 1 | 1 | ||||||||||||
| 2. | 1 | 1 | 1,22 | |||||||||||
| 4. | 1,67 | 2,4 | 1,4 | |||||||||||
| 5. | 1,58 | 1,54 | 1,31 | |||||||||||
| 6. | 1 | 1,25 | ||||||||||||
| 7. | 1,08 | 1,58 | ||||||||||||
| 8. | 1 | 1,18 | ||||||||||||
| 9. | 1 | 1,33 | ||||||||||||
| 1.šp | 1,67 | 1 | 1,67 | |||||||||||
| 4.šp | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| 7.šp | 1 | 1 | ||||||||||||
| 3. | ||||||||||||||
| 3.šp | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| 6.šp | 1 | 1,5 | 1 | |||||||||||
| 8.šp | 1,25 | 1,25 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 0. | 8 | 7 | 0 | 1 |
| 1. | 8 | 8 | 0 | 0 |
| 2. | 11 | 9 | 1 | 1 |
| 4. | 9 | 8 | 1 | 0 |
| 5. | 14 | 11 | 2 | 1 |
| 6. | 13 | 12 | 0 | 1 |
| 7. | 13 | 12 | 0 | 1 |
| 8. | 12 | 11 | 0 | 1 |
| 9. | 7 | 5 | 1 | 1 |
| 1.šp | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 4.šp | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 7.šp | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 3. | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 3.šp | 3 | 2 | 0 | 1 |
| 6.šp | 4 | 2 | 0 | 2 |
| 8.šp | 3 | 2 | 1 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. | 8 | 1173 | 167,57 | 1142 | 163,14 | 31 | 4,43 |
| 1. | 8 | 1858 | 232,25 | 1822 | 227,75 | 36 | 4,50 |
| 2. | 11 | 1138 | 113,80 | 1093 | 109,30 | 45 | 4,50 |
| 4. | 9 | 1384 | 153,78 | 1369 | 152,11 | 15 | 1,67 |
| 5. | 14 | 3559 | 273,77 | 3287 | 252,85 | 272 | 20,92 |
| 6. | 13 | 3433 | 274,99 | 3084 | 247,17 | 349 | 27,81 |
| 7. | 13 | 3172 | 253,79 | 2663 | 212,58 | 509 | 41,21 |
| 8. | 12 | 2769 | 241,88 | 2672 | 233,16 | 97 | 8,72 |
| 9. | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 1.šp | 3 | 206 | 68,67 | 109 | 36,33 | 97 | 32,33 |
| 4.šp | 2 | 183 | 91,50 | 139 | 69,50 | 44 | 22,00 |
| 7.šp | 1 | 33 | 33,00 | 33 | 33,00 | 0 | 0,00 |
| 3. | 1 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.šp | 3 | 295 | 147,50 | 174 | 87,00 | 121 | 60,50 |
| 6.šp | 4 | 517 | 258,50 | 502 | 251,00 | 15 | 7,50 |
| 8.šp | 3 | 1034 | 344,67 | 462 | 154,00 | 572 | 190,67 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJSL | 6 | 65,00% | |
| Monitor MAT | 6 | 46,7% | |
| Monitor MJL | 6 | 66,00% |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 12 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | 1 | ||
| Prvého ročníka | 1 | ||
| Bežných tried | 7 | ||
| Špeciálnych tried | 2 | ||
| Pre nadaných | |||
| Spolu | 11 |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | 2 | 13 | 15 |
| vychovávateľov | 2 | 2 | |
| asistentov učiteľa | 2 | 2 | |
| sociálny pedagóg | 1 | 1 | |
| spolu | 2 | 18 | 20 |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2017/2018 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2017/2018, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Bezpečne na cestách- ŠOV | 10 | Mgr. Tünde Dobosová | |
| Cez internet po slovensky-ŠOV | 3 | PhDr. Ivana Belánová | |
| Dramatizácia rozprávky - VP | 15 | Dóra Holíková | |
| Etická výchova - 1. skupina | 11 | Mgr. Emília Görögová | |
| Etická výchova - 2. skupina | 12 | Mgr. Emília Görögová | |
| Etická výchova - 3. skupina | 25 | Mgr. Erika Csorbová | |
| Etická výchova - 4. skupina | 11 | Mgr. Izabella Molnárová | |
| Etická výchova ŠP | 6 | Tímea Pásztorová | |
| Hravá slovenčina VP | 10 | PhDr. Ivana Belánová | |
| Hudba , tanec VP | 10 | Mgr. Izabella Molnárová | |
| Hudba, spev, tanec-ŠOV | 10 | Mgr. Emília Görögová | |
| Kreatívne deti VP | 12 | Mgr. Tünde Czetőová | |
| Matematický krúžok-VP | 4 | Mgr. Edit Oravec Kondás | |
| Objavenie sveta - VP | 6 | Tímea Pásztorová | |
| Poznaj a chráň I.SK-ŠOV | 7 | Mgr. Lívia Bacskaiová | |
| Poznaj a chráň II.SK- ŠOV | 9 | Mgr. Erika Csorbová | |
| Reformované náboženstvo | 12 | Ferdinand Tarr | |
| Rímskokat. náboženstvo | 12 | Erika Pribék | |
| Rómska kultúra - VP | 6 | Bc. Emese Románová | |
| Spievanky VP | 7 | Mgr. Alica Hegedűšová | |
| Šikovné ruky-ŠOV | 9 | Mgr. Tünde Czetőová | |
| ŠKD - I. skupina | 20 | Dóra Holíková | |
| ŠKD - II. skupina | 18 | Alžbeta Kovácsová | |
| Šport a informatika-ŠOV | 10 | Ing. Lórant Szűcs | |
| Športový VP | 9 | Ing. Lórant Szűcs | |
| Tvorivá dramatika-ŠOV | 9 | Mgr. Ildikó Sačková | |
| Zachovanie ľudových tradícii - VP | 9 | Alžbeta Kovácsová | |
| Zachovanie ľudových tradícií-ŠOV | 8 | Mgr. Alžbeta Pásztorová | |
| Zumba, aerobic-ŠOV | 10 | Mgr. Izabella Molnárová |
Vypracoval: Mgr. Hegedűšová Alica
V Čiernej nad Tisou, 26. júna 2019
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage